Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Benin

Nemovitosti na prodej v Beninu

Benin je francouzsky mluvící západoafrická země. To je znáno jak země kde voodoo náboženství bylo narozeno, více obyčejně nazvaný “voodoo”.

To hraničí s Nigérií k východu, Niger a Burkina Faso k severu a Togo k západu.

Před nákupem nemovitosti k prodeji v Beninu je nutné znát ekonomickou situaci země.

Je to jedna ze zemí, které čelí Guinejskému zálivu, nemá k dispozici mnoho zdrojů az tohoto důvodu je úroveň života v Beninu poměrně nízká. Jeho ekonomika je převážně spojena s vývozem bavlny. Nervovým centrem Beninu je městská oblast mezi městy Porto-Novo a Cotonou.

 Benin je rozdělen do 12 oddělení, ale populace je téměř úplně koncentrovaná podél pobřeží, kde jsou hlavní města: Cotonou, hlavní město Porto-Novo a Godomey, zatímco Parakou je nejlidnatější městské centrum mimo tuto oblast.

Pokud plánujete investovat do koupě nemovitosti za účelem prodeje v Beninu, nejlepší města, která k tomu mohou být, jsou:

Ouidah je město, které spojuje francouzské a portugalské vlivy. Město je asi 40 km od Cotonou, ale je mnohem méně chaotické.

Porto Novo je hlavním městem Beninu a bývalého francouzského hlavního města Dahomey. Tam je silný portugalský vliv v tomto městě a má několik turistických atrakcí takový jako královský palác, zahrady a muzeum králů Porto Novo.

Abomey byl kdysi hlavním městem starověkého Dahomey asi 300 let od sedmnáctého století. Máte-li zájem o investice do nemovitostí na prodej v Beninu, měli byste vědět, že v Abomey jsou královské paláce, které byly vyhlášeny světovým dědictvím UNESCO.

Dalším zajímavým městem z pohledu nemovitostí na prodej v Beninu je Grand-Popo, který měl v minulosti významnou roli v provozu otroků. Město je asi hodinu jízdy autem od Cotonou a nabízí dokonalou změnu rychlosti z rušného města. Existuje mnoho hotelů a letovisek a pláže jsou skvělým místem k odpočinku a strávení dovolené.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 33680

Prodat Dům, Benin, Cotonou, Cotonou, CALAVI

39,241,500.00CZK
Prodat
Dům

544 m²
K prodeji se nachází v Abomey-Calavi 20 minut od hlavního města Cotonou v klidné oblasti. Budova 544 m² se 48 pokoji na 5 podlažích včetně 16 apartmá...
Cod. 5941

Prodat Vila, Benin, Cotonou, Cotonou, rue 6262 des prince

2,040,558.00CZK
Prodat
Vila

2780 m²
Prodal jsem dům Vila u dobře vybavit 'El Dorado hotel děkuji vám kontaktujte mě brzy být satisfere více detail
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB